Petr Kopelent - něco málo o mně ...

Děkuji, že jste navštívili naše stránky a dovolte mi, abych se Vám krátce představil.

Jmenuji se Petr Kopelent a narodil jsem se v roce 1977 v Plzni. Můj vztah k řemeslu a poctivé práci mě provází celý život. V letech 1992-95 jsem se vyučil truhlářem pro výrobu nábytku. Poté jsem pokračoval ve studiu oboru Podnikání v oboru truhlářství, které jsem zakončil maturitní zkouškou. Podlahy byly od studií mým velkým koníčkem.

Pokládky jsem realizoval, především jako koníček, pro široký okruh známých a přátel od roku 1997, kdy jsem založil živnost v oblasti malo- i velkoobchodního prodeje. V tomto oboru jsem působil až do srpna roku 2017. Celých 20 let v oboru podlah a podlahářství jsem se učil - a stále učím - poznávat nové moderní materiály a technologie. Dosud jsem se zúčastnil nespočtu odborných školení, seminářů i návštěv výrobních závodů, vše samozřejmě v oboru podlah, příslušenství a nářadí pro podlaháře. Veškeré dvacetileté zkušenosti v oboru jsem se rozhodl zúročit. V září 2017 jsem proto rozšířil živnost o řemeslnou práci - truhlářství a podlahářství. Založil jsem firmu Petr Kopelent PODLAHY - "Podlahy pro všechny generace".

V osobním životě kladu velký důraz na svoji rodinu. Především si vážím podpory mojí manželky, která mi významně pomáhá úspěšně zvládat všechny životní situace.


Petr Kopelent PODLAHY - něco málo o firmě ...

Naším cílem je poctivé řemeslo, profesionalita, vysoká kvalita práce a dlouhodobě spokojený zákazník. Dodáním materiálu a pokládkou podlahy naše práce nekončí. Poskytujeme záruku a veškerý servis po celou dobu životnosti podlahy. Využíváme přitom naše dvacetileté zkušenosti a pracujeme s nejkvalitnějšími dostupnými materiály.

Abychom nabídli naprosto profesionální služby, odstartovali jsme v roce 2017 úzkou spolupráci mezi firmami Petr Kopelent PODLAHY a Podlahářství Honzík. Naši snahu o co nejodpovědnější přístup k řemeslu a kvalitně odváděnou práci ocenil i Cech podlahářů České republiky, to je pro nás velkou ctí.

Objednávky, skladování a dodávky podlah má u nás na starosti Petr Kopelent, veškeré realizace a pokládky podlah má pak v kompetenci Stanislav Honzík.

Věrni firemnímu sloganu nabízíme "Podlahy pro všechny generace", a ty se skládají z nejlepšího materiálu, nejkvalitněji odvedené práce a za použití profesionálního nářadí od špičkových výrobců.

Neděláme řemeslo nejlevněji, ale co nejkvalitněji.

Skladové prostory, kanceláře a vzorkovnu o rozloze více než 200 m2 můžete navštívit v Šumavské ulici v Plzni. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Ceny

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a připravujeme vždy konkrétní cenovou nabídku na základě naší osobní návštěvy.

Vycházíme při tom z našeho ceníku:

Orientační ceník